Trofea.pl - medale na zamówienie, puchary sportowe, pamiątkowe statuetki

koszulki sportowe

koszulki sportowe koszulki sportowe ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
trofea trofea

Jak oryginalnie nagrodzić zwycięzców?

Autor : trofea.pl | Data : 09-12-2021

Kto nie lubi dostawać nagród albo prezentów? Przecież nawet najskromniejszej i najmniej wymagającej osobie oczy aż „błyszczą się” z euforii, gdy tylko dostanie podarunek. Nie ma się co dziwić, to po prostu miłe, a niespodzianki wywołują w człowieku nie lada zaskoczenie — oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ponadto w wielu przypadkach upominki mogą pomóc w zwiększeniu pewności siebie, co jednocześnie zwiększa morale i determinację. O jakich sytuacjach mowa? Chodzi oczywiście o różnego rodzaju zawodach, konkursach albo olimpiadach! Zawodnik bądź uczestnik, który wygra, a nic z tego nie będzie mieć, na 100% poczuje się zawiedziony, bo lata ćwiczeń i praktyki zwyczajnie pójdą na marne. Na co warto w takim razie się zdecydować jako organizator? Na przykład na medale pamiątkowe na zamówienie! Szukacie ciekawych pomysłów? Jeśli tak, zachęcamy Was do lektury!

Krótka zagadka na dobry początek

Organizuje się je co roku w tym samym terminie, zapraszani są znajomi i… jest to swego rodzaju wygrana — co to może być? Oczywiście chodzi o urodziny! Niektórzy mogą się mimo wszystko zastanawiać, jak można o nich mówić w kontekście wygranej, ale warto spojrzeć nieco bardziej optymistycznie — przecież należy się cieszyć z każdego dnia. Szczególnie gdy chodzi o dzień swoich urodzin! Ponadto to świetna okazja, by podarować solenizantowi coś niebanalnego i oryginalnego. Co to może być? Na przykład medal okolicznościowy! 40 lat, 18, 50, 30 - każda okrągła liczba oraz symboliczna dojrzałość to idealna okazja, by postarać się naprawdę ponad wszelką miarę. W grę ma wejść coś zabawnego? Poważnego? Eleganckiego? A może coś, z czym solenizant się utożsamia? W każdym przypadku można zamówić medale u producenta, a ten wykona projekt od A do Z!

Czy tylko ludziom należą się nagrody?

Mają niekiedy cztery nogi zakończone kopytami, osiem włochatych odnóży, cztery łapki z ostrymi pazurkami, a jeszcze inne… w ogóle nie mają nóg, a w zasadzie same w sobie są jednym wielkim „ogonem”. O co chodzi? Oczywiście o zwierzęta! Także i one zasługują przecież na nagrody, co w szczególności widać podczas konkursów bądź wystaw czy to psów, kotów, czy też koni. Z jednej strony może chodzić o zawody związane z danymi umiejętnościami, a w innym swego rodzaju zwierzęcy konkurs piękności. No dobrze, ale co z oryginalnymi nagrodami? Należą się one zarówno pupilom, jak i ich opiekunom. Medale drewniane czy statuetki to coś, z czego każdy właściciel futrzaka będzie w 100% zadowolony, ale… co dla samego zwierzęcia? Oczywiście zestaw smakołyków i na przykład elegancka, pięknie ozdobiona obroża albo jakieś przydatne akcesorium! W przypadku, gdy opiekunem jest z kolei pociecha, można też postawić na medale dla dzieci okraszone różnobarwnymi dodatkami, bo przecież maluchy zawsze wychodzą z założenia, że im coś jest bardziej kolorowe, tym jest po prostu fajniejsze!

Życie liczone w przemierzonych kilometrach

40 ton, 18 kół, skrzynia biegów posiadająca od 8 do 18 biegów, kilka metrów długości i warkot mocnego silnika Diesla. Chodzi oczywiście o samochody ciężarowe, którymi na co dzień podróżują najbardziej doświadczeni kierowcy — prawdziwi miłośnicy motoryzacji oraz mistrzowie kierownicy. To właśnie z tych powodów regularnie co roku można wziąć udział w licznych konkursach w prowadzeniu auta ciężarowego. Czy to proste zadanie? Samo ruszenie tym stalowym „potworem” może przysporzyć niektórym kłopotu, a co dopiero wjazd w wąską alejkę lub… drift ciągnikiem, jazda slalomem po wyznaczonym torze albo strzelenie gola poprzez idealne uderzenie zderzakiem w piłkę! Takie umiejętności wymagają odpowiedniego nagrodzenia, a więc trzeba postawić na coś niepowtarzalnego. Co to może być? Medal, posążek w kształcie auta ciężarowego, koszulki czy zestaw akcesoriów. Nieważne jednak na co organizator się zdecyduje — medal to podstawa! Można na niego nanieść interesujący wzór bądź napis, a producenci tego rodzaju asortymentu pozwolą nawet na dobór materiałów czy też wyboru kształtu oraz innych parametrów. Nic dodać, nic ująć — tak nagrodzony kierowca na 100% będzie czuł się doceniony, a sama nagroda z pewnością zawiśnie w honorowym miejscu na ścianie w domu bądź w kabinie ciężarówki!


Powrót do wszystkich wpisów