PARK MASZYNOWY

 • Laser CO2

  Laser używany jest przede wszystkim do precyzyjnego znakowania, cięcia oraz grawerowania.Niektóre z zastosowań: grawerowanie trofeów, znakowanie materiałów (np: logo, kody kreskowe, numery seryjne, edycje limitowane), produkcja pieczątek, grawerowanie szyldów, wizytówek, tablic znamionowych, upominki reklamowe (np: breloki, długopisy, pióra, pamięci USB), grawerowanie zdjęć, wycinanie ozdób, dekoracji, szyldów, liter.

  zobacz więcej
 • Frezarka CNC

  Frezarką CNC wykonujemy precyzyjne prace prototypowe o skomplikowanych kształtach, płyty grawerskie, modele, formy oraz inne nietypowe zlecenia, w zależności od potrzeb klienta. Wykorzystujemy ją do obróbki mechanicznej wszelkich twardych materiałach: od plastików, przez drewno i metale miękkie, do kamieni i stali konstrukcyjnej.

  zobacz więcej
 • Drukarka UV

  Pozwala wydrukować bardzo wyraźny tekst i żywe kolorowe obrazy odporne na ścieranie na drewnie, stali, płytkach ceramicznych, plastiku, szkle i innych materiałach. Ponadto wydruki są odporne na czynniki zewnętrzne (warunki atmosferyczne, ścieranie, rozpuszczalniki, promieniowanie UV), co sprawia że mogą być stosowane prawie wszędzie. Proces drukowania UV sprawdza się na wielu wyrobach np.: statuetki, medale, oznaczenia wewnętrzne i zewnętrzne, identyfikatory, etykietki, tablice i nagrody, dedykowane elementy reklamowe, artykuły promocyjne i inne.

  zobacz więcej
 • Plotery

  Profesjonalne plotery drukujace i tnące, które posiadamy pozwalają na drukowanie oraz precyzyjne wycinania dowolnych nieregularnych kształtów na różnych materiałach takich jak: folia samoprzylepna, banery, papier, film, plandeka czy papier. Umożliwia to wykonanie emblematów, naklejek, etykietek i wielu innych wyrobów.

  zobacz więcej