TOP FOR DOG

We wtorek, 24 listopada, w warszawskim Teatrze Kamienica odbyła się gala charytatywna "Ty fundujesz dobro", podczas którego zorganizowany został finał II edycji konkursu Top for Dog, który uchodzi za najważniejszy w branży kynologicznej.

 

We wtorek na widowni zasiadło ponad 300 osób, a wśród nich podopieczni Fundacji Przyjaciel, osoby, które fundują dobro oraz wszyscy ci, którzy po prostu kochają zwierzęta. W ten wyjątkowy, uroczysty wieczór miały miejsce dwa ważne wydarzenia - finał II edycji konkursu Top for Dog 2015 oraz finał akcji społecznej „Wyciągnij właściciela z fotela”. 

Wszystkie środki, które udało się pozyskać m.in. od sponsorów, z międzynarodowej akcji Maxi Zoo "Podaj łapę", a także z konkursu Top for Dog, zostały przekazane na konto Fundacji Przyjaciel, od 13 lat pomagającej niepełnosprawnym dzieciom w powrocie do zdrowia i szczęśliwego życia poprzez dogoterapię. 

Pieniądze, które przekazała Polska Grupa Energetyczna, będąca jednym ze sponsorów, pomogą w codziennym funkcjonowaniu Agnieszcze Filipkowskiej, która, jak zaznacza, od 25 lat żyje na kredyt, a także jej asystującej suczce - białemu owczarkowski szwajcarskiemu o imieniu Koka. Dzięki funduszom, Agnieszka będzie mogła cieszyć się zmodernizowanymi drzwiami, które umożliwią jej i owczarkowi samodzielne wyjście z domu. 

Podczas gali została również wręczona nagroda od Maxi Zoo. Odebrała ją laureatka akcji społecznej "Wyciągnij właściciela z fotela", Natalia Niepsuj, za opisanie swojej historii, która zdobyła największe uznanie internautów za postawę godną naśladowania. Najciekawsze fragmenty jej opowiadania zaprezentował popularny aktor Teatru Kamienica Paweł Burczyk, prowadzący tegoroczną galę. 

Druga część Gali była dedykowana finałowi i laureatom konkursu Top for Dog 2015. 

Stale wzrasta świadomość właścicieli psów w kwestii odpowiedniej pielęgnacji i opieki nad ich pupilami. Oferta na rynku jest jednak tak szeroka, że posiadaczom czworonogów coraz trudniej zdecydować się na to, co jest dla ich zwierząt najwłaściwsze. Dlatego też, organizator, wydawca Dog&Sport i Kapituła konkursu zdecydowała, że celem konkursu Top for Dog jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również pokazują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. 

powrót